X

עגלה

עגלת הקניות שלך ריקה

עבור לחנות
משלוח חינם בקנייה מעל 1,000₪
לתשלום
תמונת נושא

מוצרי משטחי שקילה

משטח שקילה לקבלת סחורה...

משטח שקילה לקבלת סחורה משטחי שקילה לקבלת סחורה הינו מוצר פופולרי מאוד במגוון רחב של ענפים ותעשיות בארץ ובעולם. משטח ...

צפייה במוצר

משטח שקילה לשקילת משטחים...

משטח שקילה לשקילת משטחים משטחי שקילה הנועדו לשקילת משטחים הינם מוצרים עמידים במיוחד אשר יכולים לעמוד בעומסי שקילה גבו...

צפייה במוצר

משטח שקילה “ח”...

משטח שקילה "ח" לשקילת משטחים פתרון מעולה ללקוח לשקילת משטחים ללא מלגזה משטח שקילה בצורת "ח" הינו פתרון יעיל ויצירת...

צפייה במוצר

משטח שקילה בכל מידה בהתאמה אישית...

משטח שקילה בהתאמה אישית למגוון רחב של ענפים ותעשיות בארץ ובעולם. משטח השקילה של חברת מאזני הארץ בנוי לעמוד בסביבות עבוד...

צפייה במוצר

משטח שקילה עם מדפסת מדבקות...

על מכלול משטח השקילה והמדפסת המשטחים כוללים ראש שקילה דיגיטלי, עמוד ייעודי לתליית ראש השקילה ומדפסת מדבקות אשר אותה אנו...

צפייה במוצר

מאזני תאומים...

פתרון מעולה לשקילת משטחים או מוטות מתכת באורכים משתנים השימוש העיקרי בארץ של משטחי שקילה אלו הוא בתעשיית הברזל בו יש צו...

צפייה במוצר

משטח שקילה כולל רמפה...

משטח שקילה כולל רמפה משטחי שקילה עם רמפה הינם מוצרים המחויטים לצרכי הלקוח הן במידות המשטח והן ביכולות השקילה כולל קושר ...

צפייה במוצר

משטח שקילה רצפתי מנירוסטה...

מנירוסטה קומפלט. אטימה מלאה בפני מים ואבק. מתאימים לעבודה בסביבת עבודה קשה במיוחד. סוללה נטענת המאפשרת ניידות מלאה וא...

צפייה במוצר

Shipping Scale – SPS-200...

Ease of use and operational efficiency An LCD display screen and simple navigation keys provide an intuitive and conven...

צפייה במוצר

עגלת משטחים שוקלת...

עגלת משטחים שוקלת דגם TPS העגלה במבנה פלדה ובצביעה תעשייתית. כולל מדפסת פנימית. מערכת השקילה כוללת 4 מתמרים. ראש ש...

צפייה במוצר

משטחי שקילה

משטח שקילה מיועד לתעשיות שונות לצורך קבלת מידות מדויקות של הסחורה. עובדים בתעשיית המזון, הרוקחות, המסחר או החקלאות? כדי שתוכלו לשקול את הסחורה שלכם כראוי, יש לבחור במשטח המתאים. במילים אחרות, ובהתאם לגודל ולעומס של הסחורה, כך יהיה עליכם לבדוק את המפרט של משטח השקילה ולרכוש אותו. מחפשים אחר מוצר זה לעסק או לחברה בה אתם עובדים? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת מאזני הארץ.
משטח שקילה: היבטים חשובים
משקל דיגיטלי הוא אחד המוצרים הנפוצים כיום בתעשיות הישראליות השונות. כלומר, ובין אם מדובר בענף הקמעונאות, ענף המזון או שמא מדובר בענף הרפואה – בזכות משקלים דיגיטליים תוכלו למדוד את הסחורה הרלוונטית ולקבל את התוצאה המדויקת ביותר. זקוקים למכשור מתקדם לצורך שקילה החורגת מהסטנדרט? בזכות משטח שקילה תוכלו לקבל את הפתרון המושלם לכל צורך או דרישה שתעלה.

בבואכם לחפש אחר משטח שקילה מקצועי, רצוי להתעמק בסוגי המשטחים השונים. במילים אחרות, ובין אם מדובר בסחורה קטנה, בינונית, גדולה או מיוחדת – יש לבחור במשטח הרלוונטי עבורכם. במקביל לכך, חשוב לקחת בחשבון כי ישנם משטחי שקילה ניידים, רצפתיים ואף מתמרים. בהתאם לצורך שלכם, כך תוכלו לבחור במוצר המדידה הרלוונטי עבורכם; המשטח האיכותי ביותר איתו תוכלו להתנייד ביעילות.

בנוסף, מומלץ להתעניין בחומרי הגלם מהם עשויים משטחי השקילה. למה הכוונה? בין אם מדובר בנירוסטה או ברזל, יהיה עליכם להחליט מהו המשטח המתאים עבורכם. במילים אחרות, ובשל העובדה שכל חומר גלם מחזיק ביתרונות שונים – חשוב להשקיע בכך מחשבה.
לספק את המוצר המתקדם ביותר
התקבלה סחורה לה חיכיתם זמן רב וכעת ברצונכם לשקול אותה? מחפשים משטחי שקילה אטומים למים? בין אם מדובר בדרישה כזו או אחרת, חברת מאזני הארץ תתאים עבורכם את משטח השקילה האיכותי ביותר. במילים אחרות, ובין אם מדבר בגודל, עומס או חומר גלם מסוים – אנו נספק עבורכם את המוצר המדויק והמתקדם ביותר. וזאת, תוך שמירה על סטנדרט עבודה גבוה.
משקל משטחים
מחפשים משקל משטחים? אנו, בחברת מאזני הארץ, נשמח להתאים עבורכם את המוצר המדויק, המתקדם והחדיש ביותר. בין אם מדובר בענף המזון, הקמעונות, החקלאות או הרפואה – ישנה דרישה גבוהה למשקלים; פתרונות מדידה מקצועיים אשר יענו על מגוון רחב של מוצרים. לשם כך, צוות המהנדסים, ההנדסאים והטכנאים של חברתנו עובדים שעות ארוכות על פיתוח וייבוא משקלות ומערכות שקילה ובקרה מרשימות. כל זאת, תוך קבלת אישור מבדקת שירות מטעם משרד התעשייה והמסחר.
משקל משטחים: לקבל את המענה המושלם
ישנם סוגים רבים של משקל משטחים; מוצרים המעניקים שירות למגוון ארגונים וחברות בתעשייה. במילים אחרות, ובין אם אתם עובדים במעדנייה, בבעלותכם עמדת תבלינים או פירות בשוק, פתחת עסק תכשיטים לאחרונה או שמא אתם עובדים במפעל או במעבדה – מוצרים ומערכות שקילה מדויקים ואיכותיים יסייעו לכם במשימות היום-יומיות שלכם על הצד הטוב ביותר.

חשוב לציין כי לשם ביצוע תהליך השקילה כראוי, עומדים בפניכם מוצרים רבים המותאמים לצרכים שלכם. למה הכוונה? לצד משקלים קטנים ומשקלי כיס ניידים, יש באפשרותכם לרכוש משטחי משקל לסביבת העבודה שלכם. משטחים אלו, בין אם הם תלויים, מתניידים על עגלה או שמא מדובר במשטחים אחרים – תוכלו למדוד מגוון רחב של סחורות, לבצע ביקורות לצד משימות רבות אחרות.

חשוב לציין כי לצד משקלים אלו, חברת מאזני הארץ מציעה לכם מגוון מוצרים חשובים לא פחות. למה הכוונה? החל ממערכות בקרה המבוססת PLC, לצד סורקי ברקוד ואף קופות ממוחשבות – כדי שתוכלו לנהל את העסקים לכם היטב, יש להצטייד מבעוד מועד בציוד הרלוונטי. במקביל לכך, ובמידה ופתרונות שקילה ובקרה אלו אינם פועלים כרגיל, אנו מציעים שירותי טכנאים מקצועי ומקיף – ובזמינות גבוהה.
לעמוד בחזית הטכנולוגית
מעוניינים לרכוש משטח שקילה? מדובר במוצר משמעותי וחשוב ביותר אשר אמור ללוות אתכם שנים ארוכות. לשם כך, וכדי לקנות את המוצר האיכותי ביותר העומד בתקנים השונים והמחמירים ביותר, אנו מזמינים אתכם לפנות אל חברת מאזני הארץ. חברה זו נמצאת בחזית הטכנולוגית של תחום השקילה ומציעה פתרונות בקרה ושקילה מובילים ומרשימים.

חברת מאזני הארץ גאה להיות יצרנית של משטחי שקילה מכל הסוגים ממשטח בגודל מזערי עד משטחים לצרכי התעשייה הגדולה. אנו יודעים לבנות משקל בכל גודל או צורה שהלקוח ידרוש וממגוון סוגי מתכות כגון: ברזל ו\או נירוסטה שמתאימה לאזורים רטובים.

אפשר להטמיע את משטחי השקילה שלנו בתוך בור כך שאינו יפריע למהלך העבודה השוטפת במפעל ויהיה שקוע בקו הרצפה, או לחילופין, יש ביכולתנו לבנות משטחים גבוהים המתאימים להתקנה על במה בכדי לאפשר לעובד לא להתכופף בזמן העמסה למשטח וכך לייעל את העבודה.

בנוסף, את כל משטחי שקילה שלנו אפשר להפוך למשטח שקילה חכם בעל יכולות אין סופיות לדיווח, הדפסת מסמכים או מדבקות ,הכנסת פרמטרים, הפקת דוחות ומגוון ואפשריות נוספות בהתאם לצרכי הלקוח.
התוכנה שלנו יכולה להיות מקומית ו\או תוכנה בממשק web המאפשר ללקוח גמישות מקסימלית לעבודה תחת בקרה ומערכת מידע בזמן אמת.

לחברת מאזני הארץ מגוון פיתוחי התממשקות למשטח שקילה בצורה מרוחקת לרבות:
ממשק אלחוטי שמציג את המשקל מהמשטח שקילה עד לראש השקילה עד למרחק של 2000 מטר ללא כבלים בצורה רציפה ומהירה מאוד.
ממשק בלוטוס המאפשר עבודה בסביבת מחשב ו\או טלפון חכם.
ניתן להשתמש במגוון התממשקויות אלחוטיות לביצוע כל סוגי הדרישות של המפעל כגון הצבה של משטח שקילה על גבי מלגזה, דבר המאפשר ניידות מלאה בשטח המפעל ושקילת משטחים בכל מקום.
אנו מבצעים התקנות משטחי שקילה על כל אובייקט או אפליקציה נדרשת

משקל משטחים לענף החקלאות –
הייחודיות של משקל זה היא גמישות רבה בעבודה והתאמה לאיזורים, שלא כמו במפעל (רצפה ישרה), לא ישרים כגון אדמה או משטחים כמו כורכר או חול מבלי לאבד מדיוק משטח השקילה.
המשטח מותאם לניוד על ידי מלגזה עם שיניים המותאמים לכך.

כמו כן אנו מתמחים בהתאמת משטחי שקילה לקבלת סחורה לכלל הענפים השונים בשוק התעשייה.
עם ניסיון רב שנים – אנו עבדנו כבר עם כל סוגי התעשיות הקיימות ואנחנו יודעים להעניק ללקוח בדיוק את מה שהוא צריך.
משטחי השקילה שלנו מתאימים בצורה מושלמת לכל ענף הרוצה לשקול סחורה המגיעה אליו גם בקרטונים וגם במשטחי עץ.

למי משטח שקילה מתאים –
משטח שקילה מתאים לכל עסק הרוצה לבדוק את מרכולתו בצורה מדויקת
כל עסק או חברה הקונה חומר גלם על בסיס משקל חייב משטח שקילה על מנת לבדוק את הספקים שלו ולוודא שהוא מקבל בדיוק את מה שהוא הזמין ולא פחות ולשלם לספק שלו בהתאם.
בנוסף המשקל מתאים גם לעסק המוכר חומרי גלם וצריך לבדוק את המשקל של הח”ג לפני היציאה ללקוחות.
ספק רוצה לוודא תמיד שהוא מוכר את המשקל הנכון והמדויק ללקוח שלו וזאת על מנת למנוע אי נעימות.

מידות משטחים סטנדרטיים הקיימים במלאי תמיד –
משטח שקילה קטן – רוחב 30 ס”מ, אורך 40 ס”מ
משטח שקילה בינוני – רוחב 40 ס”מ, אורך 50 ס”מ
משטח שקילה גדול – רוחב 50 ס”מ, אורך 60 ס”מ
משטח שקילה ענק – רוחב 120 ס”מ, אורך 120 ס”מ
חשוב לציין שככל שמשטח השקילה גדול יותר במידותיו כך כושר ההעמסה שלו גבוה יותר אך הדיוק שלו קטן יותר.
ניתן לייצר משטח שקילה (ייצור כחול לבן) בכל מידה וצורה.
משטחי השקילה שלנו מגיעים תמיד עם ראש שקילה איכותי מוגן מים בעל תקן אטימות גבוה מהונדס לסביבת עבודה קשה.
בנוסף לכך – משטחי השקילה שלנו מגיעים עם הגנות מיוחדות לכבלים למניעת נזק.

איך עובד משטח שקילה?
משטח שקילה מורכב משלושה גורמים עיקריים:
* בסיס ברזל – השילדה עצמה אשר נושאת את משקל המשטח או כל דבר שאנו רוצים לשקול למעשה
* ראש שקילה – מטרת ראש השקילה היא להציג, בצורה דיגיטלית, את משקל החפץ שאנו מעוניינים לשקול
* מתמר – המתמר הינו היחידה שעושה את רוב העבודה. המתמר יודע למדוד את הלחץ המתקבל מעומס החפץ שאנו מעוניינים לשקול על משטח השקילה ולהמיר אותו לאותות חשמליים עבור ראש השקילה.
משטח שקילה הינו ביטוי גנרי ליחידה אשר מסוגלת לשקול משאים במשקלים שונים ויכול לנוע בגודלו החל מ30 ס”מ על 40 ס”מ ועד 120 ס”מ על 120 ס”מ (אלו הם משטחי השקילה אשר קיימים במלאי באופן סטנדרטי) וישנה גם אופציה לייצור משטח שקילה בגדלים מיוחדים לפי דרישת הלקוח.

לאיזה עסקים מתאים משטח שקילה?
משטחי שקילה הינם מוצרים ורסטיליים אשר מעניקים פתרון למגוון רחב של דרישות ומתאימים למגוון רחב של ענפים ותעשיות בעולם בכלל ובארץ בפרט. תוכלו למצוא משטחי שקילה כמעט בכל ענף אשר מפוקח על ידי משרד התמ”ת.
בין אם העסק מוכר מוצר לפי משקל ללקוח סופי או לעסקים אחרים או אם יש צורך לשקול את הסחורה הנכנסת אליו כאשר הוא קולט אותה או אם יש צורך לשקול את הסחורה היוצאת ממנו, תוכלו למצוא כמעט בכל בין עסק משטח שקילה בצורה כזו או אחרת.
תוכלו למצוא משטחי שקילה בענפים כגון:
ענף הברזל (מכירת ברזל), תעשיית ברזל (ייצור ברזלים בצורות), ענף המיחזור, ענף הקנאביס (משטח שקילה בגודל 30X40 ס”מ ברמת דיוק גבוהה מאוד פופולרי בענף זה), ענף החקלאות, היי טק, משתלות וחממות, מאפיות למיניהם (פופולרי בענף זה לרכוש משטח שקילה בעל רספונסיביות משקל גבוהה), ענף הרפואה, לוגיסטיקה ועוד.

להתאמת המשקל המתאים עבורכם

צוות עובדי החברה יתאים את סוג המשקל לצרכים השונים שלכם

    3DB8B2CA-21F1-4E31-83E2-35AFF9EA5376 Created with sketchtool. דברו איתנו CDE93192-0C6A-409D-880D-9BE72A560619 Created with sketchtool. וואטסאפ

    דברו איתנו

    השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!